top of page

Noteikumi

Distances līgums


Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs SIA Saskarsmes skola, Reģistrācijas Nr.: 40003675676, adrese Bruņinieku – 117, Rīga, LV- 1009, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pasūtīšanas, piegādes un samaksas kārtība

 

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot iegādājamo preču daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci, lietojot interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta un nosūtīts uz pircēja norādīto elektronisko pasta adresi. 
Pēc apmaksas saņemšanas, Pārdevējs nosūta Pircējam maksājuma saņemšanas apliecinājumu uz Pircēja norādīto e-pastu.


Veicot pirkumu, Pircējs norāda izvēlēto Omniva pakomātu.


Pārdevējs nodrošina preču piegādi 14 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, uz Pircēju izvēlēto Omniva pakomātu.


Cena: Omniva Latvija – 3,09 EUR
(Šobrīd nav piegādes ārpus Latvijas)

Atteikuma tiesības

 

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.
Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas; 

  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma; 

  • Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". 
     

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. 


Atteikuma gadījumā Prece tiek nogādāta uz Pārdevējam, nosūtot uz OMNIVA paku skapi Rīgā , Jūrmalas gatves Rimi. Pēc Preces atgriešanas, Pārdevējs desmit dienu laikā veic Pirkuma samaksas atgriešanu, naudas līdzekļus pārskaitot uz Pircēja konta Nr. no kura tika saņemta pirkuma maksa, ja vien Pircējs e-pastā  veidā nav atsūtījis citu kontu, kur veikt maksājumu.


Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pasūtījuma atcelšanas tiesības

 

Pircējs vienas diennakts (24h) laikā pēc pasūtījuma izdarīšanas ir tiesīgs atcelt savu pasūtījumu, rakstot uz Pārdevēja santa.licekruze@gmail.com. Ja Pircējs ir veicis jau Pirkuma samaksu, Pārdevējs vienas dienas laikā atskaita saņemto maksājumu atpakaļ.

Datu apstrāde

 

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

 


Strīdu risināšanas kārtība

 

Puses strīdus risina savstarpēji vienojoties. Ja pusēm viena mēneša laikā nav izdevies panākt vienošanos, tad strīdi tiek risināti Latvijas Republikas tiesā, ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus.

Par drošu piegādi rūpējas:

Omniva logo.png

Par drošu apmaksu rūpējas:

Stripe logo.png
bottom of page